The Zionist Terror Network

Prepared by Mark Weber


 

(Completely revised 1993 edition, ISBN 0-939484-22-6)

 

Copyright (c) 1985, 1993 by the Institute for Historical Review

 

By Caleb Amilicar


Či na Internete, na rádio alebo televíznych vlnách, v novinách - stereotypy a nálepky sú všeobecne zaužívané. Mnohí si nie sú vedomí miery, do akej televízia a predovšetkým televízne správy ovplyvňujú myšlienky a formujú názory všeobecnej verejnosti.

TEI by rád uviedol, že aj keď väčšina z tých, ktorí hlásajú judaizmus ako náboženstvo, rovnako tak tvrdia, že sú prívržencami sionizmu ako ideológie,je dobre známe a chápané, že existujú mnohí, ktorí sa snažia aktívne oddeliť od hanebnej a zavádzajúce taktiky tých, ktorí používajú svoj nadmerný vplyv v médiách na osočovanie svojich oponentov.

Aj keď ADL (Anti-Defamation League of B'nai B'rith - pozn. prekl.) a ďalší by radi udržiavali mnohých vo viere, že existuje všeobecná podpora pre sionizmus, nie všetci Židia súhlasia s metódami, názormi a operáciami sionistickej lobby v Amerike, vedenou notoricky známou Anti-Defamation League of B'nai B'rith.

Existuje tendencia používať označenia "Židia" alebo "judaizmus" a "sionizmus" ako synonymá. TEI uznáva, že aj keď veľká väčšina tých, ktorí sa nazývajú Židmi, prejavuje silné pridržiavanie sa a zhodu so sionistickými princípmi, existujú niektorí Židia, ktorí sa postavili voči svojim sionistickým bratom, činiac tak rozdiel medzi sionizmom ako ideológiou a judaizmom ako náboženstvom.

Sionizmus, ideológia, vytvorená Theodore Herzlom, viedla k široko odsúdenému a kritizovanému založeniu súčasného Izraela. V mene sionizmu mnohí spáchali nevýslovné skutky voči tým, ktorí nezdieľajú ich názory, a boli zodpovední za hrozby prominentným vodcom, ako je Minister Louis Farrakhan, Vodca The Nation of Islam, a Jesse Jackson, politik a kňaz, ktorý dvakrát kandidoval ako kandidát Demokratov za prezidenta USA.

Bolo zadokumentované, že niektoré útoky na synagógy na Strednom Východe boli vykonané izraelskými teroristami, ale vhodne "hodené" na arabských teroristov.

Pre mnohých to môže byť prekvapujúce a neuveriteľné, existuje však mnoho zdokumentovaných prípadov sionistických teroristov, zapaľujúcich ohne konfliktu, zhodujúcich sa s dosiahnutím cieľov ich hanebných schém.

Mark Weber, riadieteľ The Institute of Historical Review v práci, nazvanej Sionistická teroristická sieť osvetľuje temné a niekedy zákerné operácie aliancie sionistických teroristov, predovšetkým - Jewish Defense League - aktívnych v Amerike a v zahraničí od konca 60. rokov.

Weber detailne opisuje ranné počiatky a pochybnú minulost Jewish Defense League (JDL) a jej zakladateľa, Meira Kahane (známeho taktiež ako Martin David Kahane, Michael King). JDL bola aktívna vo vraždách, útokoch na jednotlivcov a rodiny tých, ktorých názory boli odlišné od sionistického svetonázoru a v zastrašovaní proti predpokladaným nepriateľom sionizmu.

Weber píše:

"V početných prejavoch a článkoch, a v niekoľkých knihách, Meir Kahane hlásal arogantnú a niekedy dokonca genocidálnu zvesť o židovskej nadvláde a nemilosrdnom sionizme. Pre vodcu JDL a jeho početných horlivých nasledovníkov, bol každý a všetky spôsoby na podporu židovského prežitia a blahobytu - vrátane teroru, vyvlastnenia a vraždy - úplne oprávnené."

V práci okolo cca 11,000 slov, so 107 plne zdokumentovanými poznámkami, Sionistická teroristická sieť jasne zobrazuje ideológiu židovskej nadradenosti tohto hnutia. Aj keď bol Kahane zavraždený 5. novebra 1990 v New York City, jeho fanatizmom a nenávisťou inšpirovaný vplyv prežíva skrz jeho učeníkov, predovšetkým Mordecaia Levyho, ktorý založil Jewish Defense Organization (JDO), po tom, čo opustil JDL, pretože nebola "dosť militantná", a Irvinga Rubina, ktorý sa neskôr stal nezmieriteľným Levyho rivalom.
Irv Rubin je pravdepodobne najznámejším z prosionistických aktivistov JDL. V jeho nedávnom verejnom vystúpení fyzicky napádal iných v národnej Jerry Springer Show, relácii, všeobecne zosmiešňovanej ako neustále zobrazovanie ľudskej degenerácie.

Weber sa ponára do faktov, obkolesujúcich vraždu Alexa Odeha, regionálneho riaditeľa American-Arab Anti-Discrimination Committee pre Západné pobrežie, údajne zavraždeného členmi JDL. FBI oznámila, že JDL bola považovaná za zodpovednú nielen za túto vraždu, ale taktiež zapletená do dalších teroristických incidentov na Východnom pobreží.
Vo Weberovom výskume sa nachádza dôležitý fakt ohľadom Odehovej vraždy: "V roku 1988 boli traja členovia identifikovaní federálnymi vyšetrovateľmi ako vykonávatelia bombového útoku, pri ktorom prišiel Odeh o život. Obvinení vrahovia, ktorí boli narodení v USA, ale utiekli do Izraela, aby sa vyhli trestu, boli Keith Fuchs, Andy Green a Robert Manning."

Aj keď sa zdá, že najobľúbenejšou zbraňou teroristických skupín je bombový útok a podpaľačstvo, sú taktiež známi bitkou, kopancami a hrdúsením iných vo svojom pokuse potlačiť odpor. Toho príkladom je incident z roku 1992, keď členovia JDL boli dokonca nafilmovaní pri bitke iného židovského mladíka, ktorý bol v tom čase aktívny v hnutí revizionizmu holokaustu.

Prostredníctvom výskumu TEI zistil, že existuje mnoho príkladov týchto typov nenávistných priestupkov, namierených voči jednotlivcom a organizáciám. Mnohé z týchto udalostí sa neobjavili v nočnom vysielaní správ.

TEI zistil, že v zriedkavých prípadoch, kedy sú tieto udalosti vysielané, sú ošetrené takým spôsobom, aby si neinformovaná verejnosť myslela, že ide o náhodný skutok násilia, namiesto zákerného, nenávisťou hnaného zločinu. Knihy ako Sionistická teroristická sieť sú potrebné, aby sme sa dostali pod povrch týchto útokov.

TEI by bol rád, ak by ste túto knihu vnímali v kontraste s faktom, že hákový kríž, namaľovaný na synagóge je skoro bezchybne zobrazený na začiatku miestnych správ a v mnohých prípadoch v celoštátnej televízii ako dôkaz neustálej hrozby anti-semitizmu a násilia, namiereného proti Židom. Tieto činy sú bezprostredne identifikované ako zločiny z nenávisti (hate crimes), a využívané izraelskou lobby v USA na vytváranie sympatií a tak potrebných dolárov na živenie svojej neustálej mediálnej kampane osočovania.

TEI nezaujíma identifikácia motivácie pre vytvorenie tejto práce. Fakty hovoria za seba a existuje dostatočný počet faktov, uvedených v The Zionist Terror Network, aby táto publikácia bola - pre toho, kto sa túži vzdelávať - informatívna.


Táto publikácia je dostupná online (v anglickom jazyku), tlačená verzia (pevná väzba) je k dostaniu u The Institute for Historical Review.


Caleb Amilicar je Senior Research Associate v Truth Establishment Institute.
E-mail: [email protected]
Tento článok alebo výňatky z neho môžu byť použité pre nekomerčné účely s presnou citáciou a presným uvedením Truth Establishment Institute ako jeho zdroja.

TEI - P.O. BOX 468022 - ATLANTA, GEORGIA - 31146 - USA