Boļševisms un Sinagogas

 

 

Žīdam nepatīk, ka cilvēki par viņiem runā. Viņi grib, lai sabiedrībā paliek iespaids, ka viņi ir nevainīgas reliģijas piekritēji. Viņi negrib, ka nežīdi uzzina patiesību. Visas žīdu avīzes un to uzpirktie nežīdi ir izdarījuši visu, lai pasaule aizmirstu to, ka žīdi izdarīja Spānijā 1936. gadā. Lai novērstu uzmanību no žīdu asiņainās vainas, viņu avīzes šos notikumus dēvē par Spāņu „pilsoņu karu”. Patiesībā tas, kas notika Spānijā ir identiski tam, kas norisinās PSRS kopš 1917. gada- žīdu karš pret nežīdiem! Viņi Spānijā gribēja panākt to, ko ir sen jau panākuši Austrumos- viņi gribēja ieviest savu kontroli pār Spāņu nāciju un , lai demonstrētu savu uzvaru, pievienot Spāņu karogam sirpi un āmuri- savus nešķīstos Sarkanā mēra simbolus. Fakts ir tāds, ka žīdi gribēja paverdzināt spāņu nāciju ar Staļina Austrumos jau karam gatavo Sarkanarmiju. Un tādā veidā žīdu dominante pār Eiropu būtu garantēta.

 

Fakts, ka boļševiku karš Spānijā bija žīdu karš, bija skaidrs pēc dažiem pārsteidzošiem notikumiem: kristiešu draudzes tika aizdedzinātas, priesteri noslepkavoti, un svēto mūķeņu kauli tika aizvākti no kapenēm, lai kļūtu par izsmiekla objektu puscilvēkam- žīdam. Turpretī sinagogas tika pasargātas no nokaukšanas un rabīni nodevās boļševistiskajām masu slepkavībām. Tas, kas toreiz notika Spānijā, tagad notiek visās padomju zemēs, arī pašā Krievijā. Staļina pavēle, ka viss ir jānodedzina, lai nekas nenonāktu Vācijas rokās, izņemto sinagogas. Pat boļševiku revolūcijas sākumā Kristiešu baznīcas tika iznīcinātas, vai pārvērstas teātros, noliktavās un paši priesteri brutāli nogalināti.

           

Bet Sinagogas, Vecajā Derībā sauktas arī par zagļu midzeņiem, tika saglabātas, un rabīni varēja turpināt lūgt savas naida lūgšanas un lādēt Kristietību Jahves vārdā. Vai tas nav skaidrs pierādījums, ka karš pret boļševismu un bezdievību ir vērsts pret nežīdiem? Nekad iepriekš pasaule nav pieredzējusi tik skaidru Talmuda likumu realizāciju, kāda tā ir tagad- boļševiku laikā.

 

 

 

Julius Streicher, "Bolschewismus und Synogoge," Der Stürmer, #36/1941.